Asterix kostuum kopen? || Confettifeest.nl
Asterix kostuum
Afbeelding van Asterix kostuum

Asterix kostuum

Beperkt op voorraad

Kostuum bestaat uit: Broek, shirt & hoofddeksel.
29,95
Levertijd berekenen
  • Laagste prijsgarantie
  • 28 dagen bedenktijd
  • Niet goed, geld terug
  • Groot assortiment
  • Al 26 jaar een feestwinkel

Omschrijving

Waarom het Asterix kostuum?

Voel je een Galliër held met dit Asterix kostuum! Van de welbekende stripboeken Asterix en Obelix. Neem met dit Asterix kostuum een slok uit de toverdrank en wordt oersterk en onoverwinnelijk! Ga op avontuur door het Romeinse rijk of gebruik dit Asterix kostuum om volledig los te gaan tijdens carnaval!

Asterix & Obelix is een heel tof duo om je in te verkleden, daarom verkopen wij ook het Obelix kostuum!

Eigenschappen Astrix kostuum

  • Het Asterix kostuum bestaat uit een broek,shirt en muts.
  • One size fits all stretch kostuum.
  • De lengte van het shirt van het Asterix kostuum is 73cm & de omtrek van het shirt van het Asterix kostuum is 72cm.
  • De lengte van de broek van het Asterix kostuum is 107cm en de omtrek van de broek van het Asterix kostuum is 60 tot 120 cm.
  • Galliërs combi deal
    Asterix kostuum
    29,95
    Afbeelding van Obelix kostuum
    Obelix kostuum
    34,65 31,19
    10%
    Korting!
    Totaal: 61,14

    Anderen bestelden ook

    Specificaties

    Artikelnummer
    E705906-T04
    EAN nummer
    8423667071084
    Voorraad
    Beperkt op voorraad
    Vak locatie
    C30
    Overzetten naar lightspeed
    Ja
    Thema
    Cartoons Duo's Film en tv Landen Romeinen Sprookjes Superhelden en schurken
    Letterfeest
    A
    Land
    Italie
    Geslacht
    Heren
    Product goep
    Carnavalskleding
    Productgroep
    Carnavalskleding
    Bestel eenheid
    -1
    Materiaal
    Polyester
    sticker
    duo
    Kleding soort
    Carnavals kostuums
    Winkel locatie
    G11
    maattabel
    blauw
    Feestkleding
    Volwassen kleding
    Halloween thema's
    Pimp je eigen Halloween outfit
    Fletcher thema's
    Sprookjes Superhelden Hollywood

    Asterix kostuum omschrijving

    Met dit Asterix kostuum ben jij de droom van iedere feestganger. We kennen het allemaal wel, dat gevoel van vroeger dat je in bed lag als kind en dat er een sprookje werd voorgelezen. Vervolgens viel je dan in slaap en droomde de hele nacht over heksen, prinsen, prinsessen, kabouters, elfen en alle andere sprookjes figuren uit de boeken.
    Het sprookjes thema is dan ook een perfect thema voor een feest, je kunt er alle kanten mee op namelijk!
    Voor zowel mannen als vrouwen als kinderen hebben wij enorm veel keus in het sprookjes thema. Dit Asterix kostuum is een perfect kostuum voor het thema!

    Ik heb een Sprookjes thema feest, wat moet ik aan?!

    Voor mannen en vrouwen zijn er vele keuzes! Bijvoorbeeld dit Asterix kostuum. Je kunt als man bijvoorbeeld als: Aladdin, koning, Robin Hood, als het beest je kunt het je zo gek niet bedenken of er is wel een optie! Voor de vrouwen kun je kiezen voor deze fantastische Asterix kostuum, de Disney prinses Belle, Prinses Rapunzel, Disney prinses Assepoester, Doornroosje, Frozen of de mooie Arabische prinses Jasmine en nog vele andere keuzes!

    Hoe zijn sprookjes ontstaan?

    Sprookjes bestaan al eeuwen. Vroeger in de Middeleeuwen omschreven mensen levens of avonturen en voegde er fantasierijke figuren aan toe en wijsheden. Die verhalen werden dan 's avonds verteld bij het kampvuur aan volwassenen en kinderen. In de middeleeuwen bestonden er al heksen en tovenaars, deze werden dan ook meegenomen in de dromerige fantasierijke verhalen. Vooral goed en kwaad, rijk en arm werden verweven in de sprookjes. Toen de boekdrukkunst werd uitgevonden gingen mensen ook de sprookjes tekenen en hierdoor konden de verhalen verschillend zijn maar wel met dezelfde boodschap!

    Waarom zou je iets kopen bij Confetti?

    De feestwinkel Confetti in Groningen bestaat al meer dan 25 jaar, ooit opgericht door Boukje Weewer en sinds 5 jaar heeft Jacco Boddeus de touwtjes in handen genomen. Wat helaas extreem uit de hand is gelopen... Moeder en zoonlief hebben geen contact meer en Jacco is dramatisch van het padje geraakt.
    Neehoor! Grapje! Gelukkig niet zeg! Ze zijn harmonieus uit elkaar gegaan en Confetti staat nu zelfs bekend als de leukste feestwinkel van Groningen! En heeft op internet ook succes met de website Confettifeest.nl en lederhosen.nl.
    Kom gezellig eens langs in onze winkel, laat je verbazen door onze knettergekke maar klantvriendelijke verkopers, kijk je ogen rond en knijp in scheetkussens, verras iemand met een lekker stinkvoetensnoepje of een ander lekker snoepje...
    Confetti heeft niet alleen een breed assortiment in de winkel maar ook in de webshop, die een snelle service heeft! Want nouja zeg! Als je online besteld voor 16:00 dan is het de volgende dag al in huis!
    Bij Confetti kun je vinden: Feestkleding, Carnavalskleding, Verkleedkleding, Feestkleding dames, Carnavalskleding heren, in de verschillende thema's: Jaren 20 tot jaren 80's, of van de middeleeuwen tot Moulin Rouge en nog veel meer keuze in feestthema's. Naast carnavalskleding verkopen wij ook voor een lage prijs Accessoires en Pruiken om je carnavalsoutfit helemaal af te maken!

    Past het niet of bent u niet tevreden? Dan kunt u het altijd retourneren!